Zamów kartkę handmade

Rękodzieło w tym momencie jest w modzie. Ręcznie wytworzone produkty cieszą oko, a także są zarazem niepowtarzalne. Własnoręczne zbudowane rzeczy przynoszą dużo satysfakcji, można też wykorzystać je jako prezent obdarowując najbliższych.

Wystarczy odpowiedni pomysł i trochę zdolności manualnych. Rękodzieło to wspaniałe hobby ale i rozrywka. Dzięki takiej dobrej zabawie możemy jednakże również odrobinę zarobić, gdy nasze produkty wystawiamy na sprzedaż.

Jednym z prac, jakie można wykonywać samemu, a z całą pewnością będą miały rynek zbytu – są kartki okolicznościowe.

Takie kartki handmade są de facto niepowtarzalne, mają odmienne wzory, faktury, kształty, częściej są wykonywane różną techniką co umożliwia na pozyskanie bardzo ciekawego efektu.

Przyjemnie, gdy taka kartka na urodziny, lub na rocznicę, imieniny czy inną okoliczność, zawędruje do osoby obdarowywanej.

Koncepcji na samodzielne wykonanie kartek jest dużo, można naklejać materiałowe, drewniane, papierowe naklejki, wyszywać wzorki, używać brokatu, pieczątek, wycinać fantazyjne brzegi. Co najbardziej istotne można umieścić własny, pasujący do warunki tekst. Taka we własnym zakresie zrobiona kartka okolicznościowa, która a przy tym na przykład zawiera szczegóły pasujące charakterystyczne dla danej chłopcy i dziewczęta, to niepowtarzalna gratka. Gdy przykładowo pielęgniarka na dzień służby zdrowia dostanie kartkę z motywem strzykawki, bądź górnik na barbórkę – wyhaftowany kilof i wagonik – na 100 procent na ustach pojawi się pozytywny śmiech i radość nie do opisania.