Walka o odszkodowanie 

Według obowiązujących przepisów prawnym w naszym kraju, każda osoba poszkodowana w wypadku samochodowym ma prawo domagać się od sprawcy wypłacenia odszkodowania. Odszkodowaniem objęty jest zarówno samochód osobowy osoby poszkodowanej, jak i wszelkie koszty medyczne poniesione z powodu wypadku. Odszkodowania Olsztyn nie są wprost wypłacane przez sprawców wypadku, ale przez firmę ubezpieczeniową, w której sprawca miał wykupione ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Na nieszczęście, niemniej jednak zakłady ubezpieczeniowe nie są skore do wypłacania sprawiedliwych odszkodowań i zawsze próbują zaniżyć kwotę. Według obowiązujących przepisów, wartość odszkodowania powinna całkowicie pokrywać wszystkie koszty leczenia oraz dodatkowo naprawy waszego samochodu osobowego. Jeśli zakład ubezpieczeń oferuje wam o wiele niższą kwotę, a wiecie, że należy wam się przynajmniej kilkanaście tysięcy więcej, to warto wkroczyć na drogę sądową. 
Pozwane przez was towarzystwo ubezpieczeniowe zatrudnia doświadczonych prawników, którzy posiadają doświadczenie w prowadzeniu podobnym spraw. Jedynie profesjonalny i doświadczony prawnik Olsztyn pomoże wam zakończyć tą sprawę z pozytywnym dla was werdyktem. Warto zgłosić się do dobrego prawnika, wręcz jeżeli nie posiadacie środków finansowych na jego prowizję. Adwokaci w wielu przypadkach idą z klientem na ugodę domagając się wypłacenia swojej prowizji dopiero wówczas, kiedy zakład ubezpieczeń wypłaci wszystkie należne środki finansowe. Nie musicie zatem obawiać się żadnymi kosztami i warto zaraz zgłosić się do profesjonalisty. 

Zobacz także: windykacja olsztyn.