Ruletka to diabelska gra

Ruletka to najbardziej utożsamiana gra z kasynem. Nie ma żadnego znaczenia czy w ogóle mieliśmy kontakt z kasynem to i tak niewątpiliwie najbardziej kojarzy się każdemu własnie z nim ruletka. Kto ją wynalazł? Krązą przeróżne przekonania dotyczące tego tematu, murowane jest, ze szanse wygrania pozornie, że są dosyć spore lecz jednak niedużo graczy jest na plusie.

Gra wymyślona blisko dwa wieki temu cały czas świeci triumfy oraz ciągle masa graczy w to gra licząc na gigantyczną nagrode. O ruletce panuje zdanie, że jest to diabelska gra ponieważ suma wszystkich cyfr będących na kole rowna się 666 (niech każdy po swojemu to interpretuje, lecz faktycznie coś w tym jest…) Niestety tak gra wielu ludzi doprowadziła do tragedii zyciowych ze względu na emocje ktore towarzyszą w tej grze jak tez bardzo wysokiego podniesienia adrenaliny. Kiedy ktos już rozpocznie to potem ciężko jest z tym skonczyć kasyno online.

Istnieją 2 wersje ruleteki: amerykanską jak równiez europejską. Ruletka amerykańska daje graczom małe szanse na zwyciestwo bo zawiera podwójne zero i z tego powodu przewaga procentowa nad graczem rośnie. Wersja francuska ma tylko jedno zero co wydaje się fair krokiem ze strony kasyna. W tym przypadku nasza szansa już nie jest taka nieduza i praktycznie sprowadza się do nie trafienia z 37 liczb (36 +0) tylko jednej liczby co daje właśnie tą przewage kasyna.