Poręczny magnes do klipsów antykradzieżowych 

W dwudziestym pierwszym wieku klipsy antykradzieżowe stały się priorytetowym wyposażeniem renomowanych butików odzieżowych , a dodatkowo sklepów z elektroniką. Jest to jeden z najlepszych sposobności na zabezpieczenie swoich towarów przed kradzieżą, dlatego wiele firm jest gotowych inwestować własne środki finansowe w tej rewolucyjny system. Na nieszczęście klipsy te posiadają też swój minus, czyli są niezwykle trudne do zdjęcia.

Jest to bez wątpienia ich też ogromnym plusem, gdyż złodziei nie jest wstanie zdjąć klipsa z ubrania albo sprzętu elektronicznego. Sprzedawcy muszą zostać natomiast wyposażeni w specjalne urządzenie do szybkiego zdejmowania klipsów bez ryzyka uszkodzenia sprzedawanego produktu. 
Otwieracz do klipsów typu GOLF doskonale sprawdzi się w każdym sklepie, gdyż jest to bardzo niezbyt duże i poręczne urządzenie. Bez problemu będziecie mogli zamontować go przy samej kasie, gdyż nie zajmuje bardzo dużo miejsca. Produkt ten jest wyposażony w bardzo silny magnes do klipsów, zatem za każdym razem bezproblemowo poradzicie sobie z odczepieniem klipsa od ubrania lub sprzętu elektronicznego. Jest to faktycznie fenomenalny produkt na naszym rynku, który warto posiadać w swoim sklepie, ażeby ekspresowo ściągnąć klipsa i zapakować w torebkę zakupiony przez klienta produkt. Następnym atutem tego klipsa jest bardzo niska jego cena. Klips możecie zakupić za mniej więcej sto pln, co zdecydowanie nie jest zbyt dużą stawką za ten na prawdę bardzo dobry produkt, który jest niezbędnym elementem waszego specjalistycznego systemu antykradzieżowego. 

Dodatkowe informacje: klipsy antykradzieżowe.