Oświetlenie jest bardzo ważne

Podczas projektowania własnego nowego domu lub mieszkania, na początku skupiamy się na ogólnej myśli. Zastanawiamy się, jakie kolory będą najlepiej pasować do naszego lokalu. Następnie inwestujemy w specjalne meble i dobieramy różne, oryginalne dodatki. A zapominamy ponadto, jak istotne jest oświetlenie Chorzów. To dzięki niemu nasz cały dom lub mieszkanie będzie wyglądać znacznie przytulniej i przestrzenniej. Możemy to osiągnąć właśnie za pomocą stosownie dobranego oświetlenia.

Z pewnością prawie każde pomieszczenie wymaga od nas innej aranżacji. Należy więc w pierwszej kolejności skupić się na wyglądzie swojego salonu. Powinien on być jak najbardziej elegancki i klasyczny. Zrezygnujmy więc z przesadnie udziwnianych i bogato zdobionych, innowacyjnych lamp. Tutaj najbardziej sprawdzą się Lampy Chorzów w stylu klasycznym i gustownym. Mogą mieć one proste, standardowe kształty. Ichniejszym kolor uzależniony jest od naszego swojego gustu i stylu. Jeśli jednak cenimy sobie przede wszystkim klasyczne piękno, zrezygnujmy z przesadnie wyróżniających się lamp. Postawmy na oświetlenie np. w kolorze mlecznym. Lampy mogą mieć także niezbite elementy zrealizowane z ciemnego drewna. Perfekcyjnie będą się one komponować z ciemnymi meblami w salonie.

W sytuacji projektowania sypialni możemy pozwolić już sobie na trochę więcej szaleństwa. Jeśli lubimy grę kontrastów, postawmy na biały lub czarny plafon Rodos. Jest on kwintesencją stylu innowacyjnego, dlatego polecam go wybrać, jeżeli już nasza sypialnia posiada być prosta i oryginalna.

Zobacz: biały plafon Rodos.