Odpoczynek i relaks w Krakowie

Serdecznie zapraszamy do stylowego hotelu Florian, położonego w bliskim sąsiedztwie centrum Krakowa. Ten elegancki hotel w Krakowie oferuje wygodne miejsca noclegowe w przytulnych pokojach i apartamentach. Oferowane wnętrza cechują się cudowną aranżacją, która spowoduje, że właściwie każdy gość poczuje się tu jak w domu. Co więcej, nasz kameralny hotel Kraków Florian dysponuje gustowną salą restauracyjną, gdzie podajemy wyśmienite śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, wliczone w cenę noclegu.

Florian, tak samo jak każdy, szanujący się hotel w Krakowie, odznacza się przyjazną i dyskretną obsługą, indywidualnym podejściem do gościa , a ponadto realizacją usług na najwyższym poziomie.

Nasz hotel Kraków Florian jest także perfekcyjnym miejscem dla gości biznesowych. U nas znajdziecie Państwo ciszę i spokój, tak niezbędne podczas wypadów służbowych. A dodatkowo, kontrahentom firmowym oferujemy przestronną i nowocześnie zaaranżowaną salę konferencyjną. Znajdą w niej Państwo niezbędny podczas każdej konferencji i szkolenia sprzęt multimedialny oraz bezprzewodowy dostęp do internetu.

Dużym wyróżnikiem obiektu hotelowego jest jego położenie. Nasz hotel w Krakowie znajduje się w niewielkiej odległości od centrum ośrodki miejskie, dzięki czemu komunikacja z najważniejszymi atrakcjami jest szybka i sprawna, przy jednoczesnym zachowaniu cichej i spokojnej atmosfery, aktualnej w okolicy.

O ile chcielibyście się Państwo dowiedzieć więcej na temat Hotelu Florian, zapraszamy na stronę www: www.hotel-florian.pl. Gwarantujemy, że nasz hotel Kraków Florian spełni oczekiwania dosłownie najlepiej wymagających gości.

Więcej: hotel Kraków