Hotel w dawnej stolicy Polski

Trzygwiazdkowy Hotel Florian to perfekcyjne miejsce zarówno na indywidualny wypoczynek, jak i organizację spotkań biznesowych.Ten kameralny hotel w Krakowie stanowi świetny wybór dla gości, którzy cenią sobie obsługę oraz dodatkowo rodzinną atmosferę. Hotel Kraków Florian położony jest w spokojnej i cichej dzielnicy aglomeracje, jednocześnie w niedalekiej odległości od centrum stolicy Małopolski. Ten urokliwy hotel w Krakowie oferuje swoim gościom wygodne miejsca noclegowe oraz wyśmienite zaplecze gastronomiczne. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w dostęp do internetu, osobną łazienkę, a w cenę noclegu wliczone jest śniadanie. Wnętrza były również gustownie urządzone , a oprócz tego posiadają komfortowe łóżka i funkcjonalne meble. Poza tym, hotel Kraków Florian dysponuje kameralną, perfekcyjnie wyposażoną salą konferencyjną, która świetnie sprawdzi się w trakcie spotkań biznesowych, szkoleń czy warsztatów. Sala dysponuje nowoczesnym sprzętem multimedialnym w postaci projektora, ekranu, nagłośnienia, laptopa , a oprócz tego dostępem do bezprzewodowego internetu i flipchartem.

Florian to obiekt charakteryzujący się stylową aranżacją wnętrz, która sprawi, że właściwie każdy poczuje się tu jak w domu. Dodatkowym, atutem tego miejsca jest profesjonalna, przyjazna obsługa, indywidualne podejście do klienta oraz dbałość o komfort gości. Niełatwo odkryć drugi taki hotel w Krakowie.

Więcej szczegółów na temat obiektu, a także sposobność rezerwacji miejsca można odnaleźć na profesjonalnej stronie internetowej hotelu: www.hotel-florian.pl.

Więcej: www.hotel-florian.pl