Farba jak tablica – farba tablicowa sklep

Farba tablicowa za poradą, której można uzyskać powierzchnię tablicy szkolnej na każdej pomalowanej powierzchni. Nadaje się ona do pisania i do rysowania kredą. Dzięki niej uzyskuje się efekt dekoracyjny w pokoju dziecięcym czy także do zastosowań praktycznych w kuchni czy tez biurze. Właściwości te warunkują takie cechy farby jak  wysoka przyczepność do podłoża, odporność na ścieranie i na wodę.

Do uzyskania efektu potrzebujemy następujące materiały i narzędzia:

  • farba tablicowa
  • nieduży wałek malarski
  • podkład gruntujący

Przed rozpoczęciem pracy trzeba zabezpieczyć podłogę folią oraz dodatkowo taśmą malarską żeby nie pobrudzić podłoża. Następnie otwieramy puszkę w, której znajduję się farba tablicowa i mieszamy wnikliwie kilka razy. W dalszym kroku na zrealizowana przedtem powierzchnię nanosimy farbę

za pomocą małego wałka malarskiego. Farbę rozprowadzamy równomiernie w obrębie malowanej powierzchni zachowując ciągłość nakładania. Czynność opracowujemy dokładnie aby powierzchnia została jednolicie pomalowana. Jeżeli już już pomalujemy całą ścianę to pozostawiamy do wyschnięcia na okres mniej więcej 4 godzin. Kiedy farba tablicowa już wyschnie nakładamy kolejną warstwę w celu wzmocnienia efektu. Farba tablicowa to nowoczesne rozwiązanie w domu i biurze. Pomaga ona organizować i utrwalać koncepty, plany i szkice. Idealnie służy do celów dydaktycznych, rozwija wyobraźnie i powoduje efekt tablicy na wielu różnych powierzchniach. Farba tablicowa jest bezpieczna i spełnia wszystkie normy europejskie dlatego ze spokojem możemy jej stosować w każdym miejscu i na każdej powierzchni. W wielu przypadkach jest stosowana w dziecięcym pokoju dlatego jej właściwości muszą być dostosowane pod małe istoty jak i musi spełniać wszystkie względy bezpieczeństwa.

Zobacz więcej: farba tablicowa sklep