Coraz popularniejsze gry przeglądarkowe

Dzisiaj świat gier komputerowych wygląda zupełni przeciwnie niż jeszcze kilka lat wstecz. Dzisiaj prawie że zupełnie zanika dystrybucja gier na tradycyjnych nośnikach danych jak płyty CD/DVD czy dyskietki komputerowe, a wszystko opiera się na zakupach online i takiej samej dystrybucji produktów – prawie wszystkie gry możemy legalnie (za odpowiednią opłatą) ściągnąć z serwerów producentów i dostawców. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że coraz zazwyczaj wykorzystujemy do rozrywki gry przeglądarkowe. Co powinieneś o nich wiedzieć i czy mogą nam one zaproponować frajdę na długie godziny? Czy powinno się je traktować tylko jako przerywnik chociażby w pracy?

Świat gier!
Dotychczasowe gry przez przeglądarke to możliwość znalezienia nie tylko chwilowej rozrywki przy tytułach bazujących na technice Flash, niemniej jednak też rozbudowane gry mmorpg, które potrafią wciągnąć na długie godziny – co prawda nie oferują one trójwymiarowej i nafaszerowanej efektami grafiki, to jednak poprzez rozbudowaną fabułę zapewniają wejście do nowego świata (sprawdź: gry przeglądarkowe). Nie ruszając się sprzed komputera możemy zostać wielkim wojownikiem, magiem, czy uczestniczyć w zemście sycylijskiej mafii. Tylko od nas samych zależy to, któremu tytułowi poświęcimy swoją uwagę i w którą z dostępnych pozycji zdecydujemy się zagrać.

Ile to kosztuje?
Znacząca większość gier przez przeglądarkę dostępna jest za darmo – płatne są w wielu przypadkach dodatkowe opcje ułatwiające rozgrywkę, natomiast ichniejszym wykupienie nie jest podstawą funkcjonowania w świecie danej pozycji (więcej: gry przeglądarkowe). Na początku należy za każdym razem poznać świat i jego mechanikę, a dopiero w późniejszym czasie myśleć o bonusach z tytułu płatnych elementów.

Polecam ujrzeć: gry przeglądarkowe.